Mobilinkin Piss Hereketi...

172
.
Tek OL Düz OL.!
Salam mobilinkle islemeyin atansikdi 11 Azn atdi nomresinede Zeng catmir 20 gundu pulu odemir birinede 34 Azn atib.
.
Təbriklər! Yeni mövzu uğurla yaradıldı! Əgər mövzu Forumun Qaydalarına uyğun olmazsa silinəcək. Mövzudan kənara çıxmayın! Qaydalara əməl etməyənlər ban olacaq.
.
Back to home :)
Salam.Ola biler daha evvelki rejim qalmayib.Men evveller isledirdim vaxti vaxtinda odenis edirdiler
.
Tek OL Düz OL.!
Admin, Qudurb dene artiq pul deyil yoxsa vererdim polise anasin agladardim
.
Return of Sadiq Huseynov!
WhatsApp'da yaz problemini cavablandırsınlar. Mən danışmışam deyir qayda pozanların ödənişi edilmir. Mənim ödənişimi hər zaman edib. Mobilink: 0553268083
.
wap.BEY.az
Mən əlaqə saxladim və okar ilə işləməyə başladim test üçün iki azn ödəniş istədim verdilər
.
Tek OL Düz OL.!
Qayda Pozan deyende ad demirem biri var gunde 1.000 defe ozu klik edir' Ve Rahat odenis alir. , hardasa 5 aydi qeyd olub Sayt qeyd Edib. Kodu atmisam pul yigilib ama odemir
.
Back to home :)
Sistemi duz qurmayiblar. Bir defe mene de ilismisdiler ki sizin klikler subhelidi zad. Ama verdiler pulu. Sistemini ele qur ki subheli kliki saymasin. Sayannan sora pulunu vermirem demek duzgun deyil
.
Tek OL Düz OL.!
Yeni men movzu açdimki bilmeyen bilsin bu sistem atansiklik edir , Sabah size daha artiq pul ata biler.
.

Odenisi Vermedi, Gecikdirdi Bu Tip Sozleri Ewitmeydense AdSense Kimi Rus Click Sistemleri Ile Iwleyin...
Ümumi: 17