Forwap.Biz
Wap/Web master Forum
Programlaşdırma biliylərini paylaş
Reklam: ForWap.Biz qaydalar
Reklam: Forum Satılır 100 AZN
available  

Ucuz hosting ve domen GODADDY.COM

Baxış: 64
Çərşənbə axşamı, 21 ay 11 2017[TOP]
MaKsiMuS availableMaKsiMuS - Üzv
Sipariş nasıl verilir ?

Kampanya için tıklayın ! yazan linke tıklayın. Godaddy.com Sayfasında Üst Menüde Barındırma yazan yere tıklayın ve açılan yerde Web Barınma - İndirimli yazan yere tıklayın. Açılan sayfada web hosting Paketleri mevcuttur. Buradan EKONOMIK Paketi Sepete ekleyin ve açılan sayfada en alt kısımda Devam yazan yere tıklayın. Ardından ücretsiz Alan adınızı arayarak bulun ve Seçin ve Devam Edin yazan yere tıklayın. (Eğer alan adı almak istemiyorsanız Arama yazan yerin altındaki Ücretsiz alan adı olmadan devam et yazan yere tıklayın.) Evet Şimdi Kampanya uygulanmış olacaktır. Eğer fiyat 26,85 TL yazmıyorsa Sayfanın Alt kısmında Ödeme adımına geç yazan yerin sol üstünde Eklenmiş promosyon kodu göreceksiniz. Orada Çıkar yazan yere tıklayarak promosyon kodunu silin ve "CJCRMN1HOS" kodunu ekleyin ve Ödeme adımına geçerek sipariş verin. bunu kopyaladım yapışdırdım men bundan isdifade etdim 100 gb hosting 1 il erzinde ve 2 domen aldım http://sohbetcil.com http://unsiyyet.net 65 tl çıxdı texmini bizim pulla 30 manat mene çox lazım idi tapdım yoxladım oldu alındı dedim kimese lazım olar paylaşıram
1availableznakAdmin rəyi bəyənir
Çərşənbə axşamı, 21 ay 11 2017[#2]
BOT availableBOT - Admin
Təbriklər! Yeni mövzu uğurla yaradıldı! Əgər mövzu Forumun Qaydalarına uyğun olmazsa silinəcək. Mövzudan kənara çıxmayın! Qaydalara əməl etməyənlər ban olacaq.
Çərşənbə, 22 ay 11 2017[#3]
Admin availableznakAdmin - Qurucu
Status: Back to home :)
Tesekkurler. Eladi smayl
1availableMaKsiMuS rəyi bəyənir
Çərşənbə, 22 ay 11 2017[#4]
MSRnick availableznakWSRu!©k - Admin
Status: @elizadeh_r
tapa bilmedim . tesekkur yenede
1availableMaKsiMuS rəyi bəyənir
Çərşənbə, 22 ay 11 2017[#5]
MSRnick, almaq isdeseniz kömeklik ederem tam detaylı youtube axdarsanız çıxar qabağınıza ama kod yerne bu kodu yazın çox kod yoxladım işdemedi bu kod işleyir
Çərşənbə, 22 ay 11 2017[#6]
Admin, xoşdu elimnen gelen qeder maraqlı melumatları paylaşacam
available  Cemi: 6

Eyni kateqoriyada mesaj:
To Top